Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Edurio tīmekļā vietnē http://www.edurio.com tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Izmantojot Edurio tīmekļa vietni un pakalpojumus jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Šajā Sīkdatņu politikā ir paskaidrots, kas ir sīkdatnes, kā Edurio izmanto sīkdatnes, kā mūsu trešo pušu sadarbības partneri var izmantot sīkdatnes, jūsu izvēles attiecībā uz sīkdatnēm un papildu informācija par sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kurus jūsu tīmekļa pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.

Kā Edurio izmanto sīkdatnes?

  • Jums izmantojot un piekļūstot Edurio tīmekļa vietnei un pakalopojumiem, jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā var tikt saglabātas sīkdatnes.
  • Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietas pamatfunkcionalitāti, kas ietver arī jūsu navigāciju Tīmekļa vietnē, kā arī atceras apmeklētāju. Mēs izmantojam gan mūsu pašu sīkfailus, gan trešo pušu sīkfailus.
  • Edurio tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes ir saistītas tikai ar anonīmu lietotāju un ierīci un nav piesaistītas jūsu personas datiem.
  • Edurio Tīmekļa vietnē netiek izmantoti sīkfaili personiskās informācijas glabāšanai vai informācijas nodošanai trešajām pusēm.
  • Mēs neizmantojam sīkdatnes mārketinga un atkārtotas mērķauditorijas atlases nolūkiem.

Mēs izmantojam trešo pušu sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • Google Analytics: tiek analizēta mājaslapas apmeklējumu statistika anonimizētā veidā, ar mērķi uzlabot serveru darbību.
  • Hotjar: lai izprastu mūsu platformas lietotāju vajadzības un optimizētu platformas darbību un lietotāju pieredzi. Hotjar ir tiešsaistes rīks, kas palīdz izprast lietotāju paradumus (piem., cik daudz laika tiek pavadīts katrā cilnē, kuras ir biežāk atvērtās saites, kas lietotājiem patīk un nepatīk u.tml.). Šī informācija ļauj mums atjaunot platformu, balstoties lietotāju atgriezeniskajā saitē. Hotjar uzskrāj sīkdatnes, kas attiecas uz lietotāja uzvedību un ierīcēm, t.sk. ierīces IP adrese anonimizētā veidā, ierīces ekrāna izmērs, ierīces veids, izmantotās pārlūkprogrammas veids, atrašanās vieta (tikai valsts) un mājaslapas izmantošanai izvēlētā valoda. Hotjar šo informāciju uzglabā mūsu platformai atvēlētā daļēji anonīmā profilā, un Hotjar ir līgumiski stingri aizliegts pārdot mūsu platformas uzkrāto informāciju trešajām personām.
  • Chatlio: ar mērķi lietotāju atbalsta sistēmai identificēt vienas un tās pašas personas darbības serverī, tādējādi ar čata loga starpniecību ļaujot komunicēt par problēmjautājumiem, navigējot no vienas mājaslapas sadaļas uz citu.

Kā kontrolēt sīkdatņu izmantošanu?

Jūs varat veikt izmaiņas sīkdatņu izmantošanā, veicot izmaiņas interneta pārlūkprogrammas iestatījumos, vai arī nosūtot pieprasījumu ar attiecīgajām vēlmēs, t.sk. sīkdatņu dzēšanu no platformas, rakstot uz e-pasta adresi edurio@edurio.com. Sīkdatņu dzēšana var rezultēties pakalpojumu kvalitātes traucējumos, t.sk. ierobežot piekļuvi pakalpojumam. 

Ja Jūs vēlaties iegūt informāciju par to, kā mainīt sīkdatņu izmantošanas iestatījumus, atkarībā no Jūsu izmantotās pārlūkprogrammas apmeklējiet šīs vietnes:

Ja izmantojat mūsu pakalpojumus bez konkrētiem Jūsu izteiktiem ierobežojumiem, tas nozīmē, ka saprotat un piekrītat informācijas nodošanai un uzglabāšanai ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti.

Jurisdikcija

Tīmekļa vietni un pakalpojumus nodrošina Edurio Ltd, uzņēmuma numurs 09672862, juridiskā adrese 199 Rodney Road, London, England, SE17 1RG, Apvienotā Karaliste.

Tīmekļa vietnes un Pakalpojumu izmantošana, kā arī šī Politika tiek regulēti saskaņā ar Anglijas un Velsas tiesību aktiem. Visu saistīto strīdu izšķiršana ir tikai Anglijas un Velsas tiesu kompetencē, ja vien Lietotājam nav noslēgts līgums ar Edurio SIA vai Edurio Ltd filiāli Latvijā, un tādā gadījumā Tīmekļa vietnes un Pakalpojumu izmantošanu reglamentē Latvijas tiesību akti un visu ar šeit minēto saistīto strīdu izšķiršana ir pakļauta Latvijas tiesu jurisdikcijai.

Atjaunots: 16.04.2020.

edurio_open_job_positions

Valoda:

LV
EN

 © 2021 Edurio. Visas tiesības aizsargātas.

 All rights reserved © 2018 Edurio